poniedziałek, 10 grudnia 2012

Zimowa Facepalmiarnia


Witam w pierwszej zimowej i przysypanej śniegiem odsłonie Facepalmiarni!

Wszystkim, które białe szaleństwo kojarzy się głównie z sytuacją na drogach, gdy próbują dojechać do pracy, i którzy z rozrzewnieniem wspominają listopad proponuję powrót do cieplejszych chwil nie tylko w marzeniach. Od kilku dni możecie oddawać głosy w plebiscycie Złota facePalma Listopada.

Jednocześnie chcę ogłosić, że grudzień będzie miesiącem obniżonej aktywności Facepalmiarni. Nie wszystkie egzotyczne okazy zapadną w sen zimowy, ale nowych wpisów możecie spodziewać się rzadziej - na przykład raz na tydzień. Cóż poza warunkami pogodowymi powoduje to uśpienie? Chciałabym móc więcej czasu poświęcić na promowanie bloga i poszerzanie grona czytelników, aby jeszcze więcej osób mogło czerpać radość z absurdalnych tłumaczeń.

W związku z tym czuję się w obowiązku wystąpić z apelem do tych, którzy Facepalmiarnię znają i lubią. Jeżeli znacie miejsca, gdzie możliwe (i sensowne!) byłoby zareklamowanie bloga, napiszcie o nich w komentarzu. Byłoby oczywiście świetnie, gdybyście podrzucili również link do Facepalmiarni swoim znajomym :). Jak mówią Anglosasi: the more the merrier!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz